Wiadomości

Rosja chce się odwołać do MTPC w sprawie braku wody na Krymie

Zdjęcie: Pixabay

Rosja chce się odwołać do MTPC w sprawie braku wody na Krymie

Dodał: Andrzej Widera

07-06-2021 18:00

Przedstawiciel Rosji na Krymie powiedział dzisiaj, że ​​jest gotów odwołać się do Międzynarodowego Trybunału Praw Człowieka w sprawie braku wody w Kanale Północnokrymskim.

Według niego rosyjscy śledczy wszczęli postępowanie karne przeciwko „organizatorom blokad energetycznych, żywnościowych, transportowych i wodnych na półwyspie. W razie potrzeby odwołamy się do Międzynarodowego Trybunału Praw Człowieka z powodu ludobójstwa na ludności Krymu.”


Źródło
Ostatnie wiadomości z #krym
Wirtualna kawa za pomocą portalu suppi.pl:
Wspieraj nas na suppi.pl
Aby dostarczać Państwu rzetelne informacje zawsze staramy się je sprawdzać w kilku źródłach. Mimo to, w dzisiejszych trudnych czasach dla prawdziwych wiadomości, apelujemy, aby zawsze do każdej takiej informacji podchodzić krytycznie i z rozsądkiem, a takze sprawdzać na własną rękę. W razie zauważonych błędów prosimy o przysłanie informacji zwrotnych na adres email redakcji.